De collega's van Verloren

Directeur/uitgever: Thys VerLoren van Themaat, verloren@verloren.nl 
Vormgever en promotie: Tanja Stropsma, tanja@verloren.nl
Opmaker en vormgever: Patricia Harsevoort, patricia@verloren.nl
Magazijn en expeditie: Dennis Boog, dennis@verloren.nl
Expeditie en bureauredactie: Eva Nicole Pool, info@verloren.nl
Administratie en verkoop: Wampe de Veer, wampe@verloren.nl
Redactie en assistent-uitgever: David Verster, david@verloren.nl

Uitgeverij Verloren werd in 1979 opgericht door Thys VerLoren van Themaat. De uitgeverij publiceert wetenschappelijk verantwoorde studies over de middeleeuwse en vaderlandse geschiedenis. Als u denkt dat uw boek in ons fonds past, kunt u uw manuscript digitaal naar ons sturen, bij voorkeur vergezeld van een motivatie en een CV. Wij gaan dan lezen om een een oordeel te vormen van de kwaliteit en het mogelijke publiek.
Veel van onze boeken hebben een relatief klein bereik. Dat betekent dat er vaak geld 'bij' moet. Als dat nodig is, overleggen we met de auteur welke fondsen daarvoor zouden kunnen worden aangeschreven. Als we het met een auteur eens worden over de uitgave van het boek, gaan de redacteur, vormgever en opmaker samen met de auteur aan de slag om gezamenlijk tot een boek te komen dat beantwoordt aan aller verwachtingen.

Gratis verzending in Nederland boven €10,00
Alles uit de Nederlandse geschiedenis komt aan bod!
Kortingen op geselecteerde titels

Social Media

Volg ons en blijf op de hoogte van nieuwe producten, presentaties en acties.

Adres

Uitgeverij Verloren B.V.

Torenlaan 25
1211 JA Hilversum
Tel: 035 685 9856
E-mail: info@verloren.nl
KVK: 32039230
BTW: NL805459716B01


Voor vragen over bestellingen:

Tel: 035 685 9856
E-mail: bestel@verloren.nl

Openingstijden

Maandag:
08:45-18:00
Dinsdag:
08:45-18:00
Woensdag:
08:45-18:00
Donderdag:
08:45-18:00
Vrijdag:
08:45-18:00
Zaterdag:
GESLOTEN
Zondag:
GESLOTEN

In deze webshop kunt u veilig winkelen & betalen

Ideal Paypal Bancontact HTTPS Beveiligd
Copyright 2021 Uitgeverij Verloren | Algemene voorwaarden | Retourneren | Privacybeleid